Kontynuując przeglądanie tej witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie w celu gromadzenia danych analitycznych oraz wyświetlania reklam i zawartości dostosowanych do preferencji użytkownika. Dowiedz się więcej

Technologia kształtuje nasze społeczeństwo i redefiniuje krajobraz biznesu.
Czy jesteś gotowy, aby dokonać przełomowej zmiany?

Twoja droga do cyfrowej transformacji zaczyna się tutaj

OPRACOWANIA

BRANŻOWE

Zapraszamy do dołączenia do Digital Business Transformation, wspólnej inicjatywy Microsoft Polska, Digital Excellence, oraz społeczności CIONET, która ma na celu wspomaganie podniesienia efektywności transformacji cyfrowej w różnych branżach gospodarki. Rozwijamy ten program tak, aby przedstawiciele zarządów i menedżerowie odpowiadający za technologię, innowacje, czy działalność operacyjną, wymieniali się swoimi praktykami i doświadczeniami z zakresu prowadzenia biznesu cyfrowej ery.

Cyfrowa transformacja

Nowa rzeczywistość biznesowa stwarza nieograniczone możliwości – wszechobecna technologia daje dostęp do narzędzi i usług cyfrowych w dowolnym miejscu, czasie, wymiarze. To czas szybkich zwrotów akcji, nowych modeli biznesowych, produktów, usług i sposobów komunikacji. Na cyfrową transformację możemy patrzeć przez pryzmat jej ogromnego wpływu na cztery kluczowe obszary w biznesie: na klientów, pracowników, ofertę firmy i optymalizację jej działania.

 • Zaangażowani klienci

  Przenieś relację z klientami na wyższy poziom! Zbieraj i analizuj dane, aby precyzyjnie zdiagnozować aktualne potrzeby i dostarczać produkty idealnie dopasowane do indywidualnych oczekiwań odbiorcy.

 • ZAINSPIROWANI PRACOWNICY

  Stwórz bezpieczne środowisko pracy sprzyjające kreatywności, współpracy, mobilności, wpisujące się w nowoczesny styl życia. Pozwól pracownikom szybciej reagować na potrzeby rynku dzięki nieskrępowanej komunikacji i błyskawicznemu dostępowi do wiedzy.

 • OPTYMALIZACJA DZIAŁANIA

  Skróć czas reakcji na zmiany, szybciej odpowiadaj na potrzeby klientów, podnieś niezawodność usług i redukuj koszty operacji. Wykorzystaj innowacje w dziedzinie sztucznej inteligencji, automatyzacji, pozyskiwania i przetwarzania danych.

 • TRANSFORMACJA PRODUKTÓW

  Przekształcaj swoje produkty, aby dopasować je do wymagań cyfrowego rynku. Wykorzystaj dane i rozwijaj innowacyjne modele biznesowe, usługi i produkty. Odkryj zupełnie nowe rynki i możliwości zdobywania przychodów.

Przyjrzeliśmy się branżom finansowej, handlowej, produkcyjnej oraz miastom i szpitalom, aby poznać wyzwania, z którymi mierzą się na co dzień, potrzebom i ambicjom. Wspólnie z ambasadorami i partnerami programu Digital Business Transformation szukamy odpowiedzi na pytania, jak udźwignąć wyzwania cyfrowej transformacji w każdej z tych branż, oraz jak wykorzystywać nowe technologie w tym procesie.

Zapraszamy do lektury branżowych opracowań:

Historie Liderów Cyfryzacji

Raport, który mamy przyjemność przestawić, powstał na bazie rozmów z 50 osobami odpowiedzialnymi za cyfrową transformację w największych przedsiębiorstwach działających w Polsce.

Wspólnie staraliśmy się odpowiedzieć na pytania, w jaki sposób polskie firmy są do tej transformacji przygotowane? Na jakim są etapie zmian? Jak wygląda nowa kultura organizacyjna?

Zapraszamy do lektury raportu!

pobierz raport

Liderzy Cyfryzacji

pobierz Infografikę

Najważniejsze wnioski z raportu